20.8.2026.- 31.8.2026 BORA Cooking Truck on kiertueella Suomessa
20 elokuun @ 10:30 - 31 elokuun @ 15:30

Hyvä sisustusalan ammattilainen,
Kutsumme sinut lämpimästi mukaan inspiroivaan ja maukkaaseen BORA-elämykseen – sinne, missä keittiöinnovaatiot ja huippumuotoilu kohtaavat.
Vieraile BORA Cooking Truckissa ja koe livenä, kuinka BORA-liesitasojen höyrynsuodatusjärjestelmät ja BORA-höyryuuni mullistavat ruoanlaiton ja keittiön suunnittelun. Näe ja koe, miten BORA yhdistää huippuluokan toiminnallisuuden ja
tyylikkään designin – täydellinen valinta avokeittiöihin ja nykyaikaisiin koteihin.
Tapahtumassa pääset:
🍴 Maistelemaan BORA-kokin valmistamia herkullisia maistiaisia
💡 Tutustumaan BORA-tuotteisiin käytännössä ja saamaan vinkkejä niiden hyödyntämiseen keittiösuunnittelussa
🛠️ Keskustelemaan asiantuntijoidemme kanssa tuotteiden ominaisuuksista, suunnittelusta ja asennuksesta
✨Hakemaan uusia ideoita tuleviin asiakasprojekteihisi
Olitpa sitten hakemassa uusia ideoita projekteihisi tai vain kiinnostunut keittiöalan uutuuksista, tämä tapahtuma on juuri sinua varten.
Tapahtuma järjestetään seuraavilla paikkakunnilla:
– Helsinki | 20. – 22.08.2026
– Kuopio | 24. – 25.08.2026
– Tampere | 27. – 28.08.2026
– Turku | 29. – 31.08.2026
Kesto: noin 1,5–2 tuntia